توزیع کتاب های درسی پایه 12 آغاز شد

10:49, 2018 سپتامبر 16

5 0

احمد رضا امینی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار حوزه آموزش ایرنا با بیان اینکه کتاب های درسی پایه دوازدهم که همگی نونگاشت هستند آماده توزیع در سطح کشور است و در این زمینه مشکلی نداریم، اظهار داشت: کتاب‌های درسی دوره اول متوسطه شامل پایه‌های هفتم، هشتم و نهم و دوره دوم متوسطه شامل پایه‌های دهم و یازدهم و دوازدهم شاخه نظری رشته‌های ریاضی و فیزیک، علوم تجربی و علوم انسانی در تمام استان‌های کشور از امروز به تدریج توزیع می شود.

وی تصریح کرد: کتاب‌های درسی دوره‌های متوسطه اول و دوم از طریق کتابفروشی‌های مجاز در تمام استان‌های کشور توزیع می‌شود و خانواده ها می توانند لیست کتابفروشی‌های مجاز را از طریق پایگاه اینترنتی به نشانی https://www.irtextbook.com/BookStoreInfo دریافت کنند.

مدیرکل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی اضافه کرد: همچنین عملیات انتقال کتاب های درسی پایه های اول تا ششم برای توزیع از طریق مناطق به مدارس از دوازدهم شهریور آغاز شده است.

امینی افزود: دانش‌آموزان پایه های اول تا ششم ابتدایی و شاخه‌‌های فنی‌ و حرفه‌ای و کار دانش که پیش از این و از طریق سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی، ثبت‌نام الکترونیکی کتاب های درسی را انجام داده اند، نیز اول مهرماه کتاب های خود را از طریق مدرسه دریافت می کنند.

منبع: irna.ir

به صفحه رده

Loading...