ثبت نام کتابفروشی ها در دومین پاییزه کتاب آغاز شد

08:28, 2017 نوامبر 15

13 0

به گزارش روز چهارشنبه گروه فرهنگی ایرنا از خانه کتاب، کتابفروشان سراسر کشور می‌توانند از امروز، 24 آبان ماه با مراجعه به سایت خانه کتاب به نشانی ketab.ir در دومین «پاییزه کتاب» ثبت نام کنند.

طرح پاییزه کتاب از دوم آذرماه همزمان با روز کتابگردی در کتابفروشی های عضو طرح آغاز و تا 22 آذرماه در مراکز استانها و دوم دی در شهرستانها اجرا می شود.

طرح «پاییزه کتاب» با شعار «هر ورقش دفتریست...» بعد از طرح‌های «کتابفروشی به وسعت ایران»، «عیدانه کتاب»، «تابستانه کتاب» و «پاییزه کتاب» هفتمین گام در راستای توجه به اعطای یارانه کتاب از طریق کتابفروشی‌هاست.

در دومین طرح پاییزه کتاب خریداران می توانند در چند نوبت و از چند کتابفروشی، کتاب‌های عمومی را با 20 درصد تخفیف و کتاب‌های کودک و نوجوان را با 25 درصد تخفیف از کتابفروشی‌های عضو طرح خریداری کنند.

مجید غلامی جلیسه، مدیر عامل خانه کتاب در پیامی درگذشت سیامک یحیی زاده، شاعر گیلک سرا را تسلیت گفت.

در متن پیام مجید غلامی جلیسه به مناسبت درگذشت سیامک یحیی زاده، شاعر گیلک سرا آمده است:« خبر ضایعه درگذشت سیامک یحیی زاده که عمر خود را با حضور موثر در عرصه ادبیات مزّین کرده بود، موجب تاسف و تاثر شد.

مرحوم یحیی زاده در حوزه های مختلف ادبی از جمله داستان و شعر گیلکی آثار فاخری از خود به جای گذاشتند که یادشان در سروده‌های‌شان جاری خواهد ماند.

کتابداران سراسر کشور در پنجمین روز از هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران به همت نهاد کتابخانه های عمومی کشور طی مراسمی تجلیل خواهند شد.

نهاد کتابخانه های عمومی کشور همزمان با پنجمین روز از بیست و پنجمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران آیین تجلیل از مقام کتابداران سراسر کشور را برگزار می کند.

این مراسم از ساعت 15 امروز در تالار وحدت میزبان علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی خواهد بود.

به رسم گذشته، ایام بیست و پنجمین دوره هفته کتاب نامگذاری شده اند که چهارشنبه، ۲۴ آبان ماه با عنوان روز «کتاب، کتابخوانی و کتابدار» شناخته شده است.

بیست و پنجمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «آینده روشن با خانواده کتابخوان» از ۲۰ تا ۲۶ آبان ماه با دبیری مجید غلامی جلیسه برگزار می شود.

منبع: titreno.com

به صفحه رده

Loading...