خبرنگار ایرنا برگزیده جشنواره رسانه ای ابوذر شد

11:18, 2019 ژانویه 14

42 0

خبرنگار ایرنا برگزیده جشنواره رسانه ای ابوذر شد

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، در چهارمین جشنواره رسانه ای «ابوذر» که در حوزه هنری برگزار شد، از فرشاد مهدی‌پور مدیر مسئول روزنامه صبح نو قدردانی شد و در بخش خبر مرضیه امیری، مسعود لاهوت و سیده فاطمه مشهدی تجلیل شدند.

بخش گزارش نیز از محمد امین افشارپور و محمدحسین اویسی و صادقی اختصاص داشت. در بخش عکس نیز از حمیدرضا احمدی‌فر، احمدرضا مداح و وحید خادمی تجلیل شد همچنین از محمد علی رضایی به عنوان شایسته تقدیر تجلیل بعمل آمد.

بخش مستند نیز عبارت بودند از احمد احمدپور، هوشنگ رحیمی و مجتبی احسانی.

در بخش یادداشت هم از موسی میرزایی، علی دهقان‌نژاد و منصور الهی قدردانی شد. در بخش موشن گرافی هم از افشین رستمی، زهرا مظاهری و مهرداد خداوردی زاده تجلیل شد و برگزیده بخش کاریکاتور نیز محمدرسول کورینی بود.

همچنین از مصطفی اژدری مسئول سازمان بسیج رسانه استان فارس و عباس محمدیان مسئول بسیج رسانه خراسان رضوی به خاطر اجرای موفق جشنواره ابوذر استانی تقدیر شد. به خاطر عملکرد قابل قبول نیز از مسئول بسیج رسانه استان سیستان علی بیگی تقدیر شد.

در این مراسم از حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان تجلیل شد. همچنین در بخشی دیگر از پیام تیرانداز مدیرعامل خبرگزاری فارس نیز تقدیر شد.

گزارش خبرنگار ایرنا استان فارس با عنوان « چند می گیری تصادف کنی» رتبه اول بخش گزارش چهارمین دوره جشنواره رسانه ای ابوذر را به خود اختصاص داد.

به گزارش ایرنا ،چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر با هدف ارتقا و غنی‌سازی تولیدات انقلابی‌محور رسانه‌ها به همت سازمان بسیج رسانه تدارک یافته است.

مخاطبان این جشنواره رسانه ای در 9 قالب خبر، مقاله، عکس خبری، موشن‌گرافی، تیتر، گزارش، تصویر، مستند و کاریکاتور برای آثار منتشرشده در مطبوعات، خبرگزاری‌های و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی با یکدیگر رقابت کردند.

این دوره از جشنواره رسانه‌ای ابوذر در محورهای اصلی مقاومت، دفاع مقدس، مسائل صنفی خبرنگاران، بسیج و حوزه‌های اقدام، بصیرت و دشمن‌شناسی، اقتصاد مقاومتی، مبارزه با آسیب‌های اجتماعی، خدمات اجتماعی و محرومیت‌زدایی و دستاوردهای 40 سالگی انقلاب اسلامی برگزار شد.

این جشنواره با حضور مسعود بصیری رئیس سازمان بسیج رسانه ، حسین انتظامی دستیار ارشد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و غلامحسین غیب پرور رئیس بسیج مستضعفین برگزار شد.

منبع: irna.ir

به صفحه رده

Loading...