در گفت‌وگو با فارس مطرح شد؛

09:18, 2018 مارس 11

5 0

دبیر اجرایی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم با اشاره به اهدای بیش از 3000 جایزه به برگزیدگان این آزمون، گفت: قرعه‌کشی جوایز 25 فروردین هم‌زمان با عیدمبعث انجام می‌شود.

مرتضی خدمتکار دبیر اجرایی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری فارس با اشاره به جوایز برگزیدگان این آزمون، گفت: آزمون حفظ و مفاهیم قرآن امسال به همت معاونت قران و عترت ارشاد و مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امورخیریه با حضور بیش از 240 هزار نفر برگزار شد.

وی با بیان اینکه این آزمون‌ها در مراحل و رشته‌های مختلفی پیش‌بینی شده بود، افزود: آزمون مرحله کتبی 10 اسفندماه با حضور 170 هزار نفر برگزار و آزمون الکترونیکی نیز شنبه 12 اسفند با حضور 5 هزار شرکت‌کننده به صورت آنلاین اجرایی شد، همچنین آزمون شفاهی از 12 تا 18 اسفند برپا شد.

خدمتکار با اشاره به اینکه برگزیدگان آزمون کتبی و الکترونیکی معرفی شده‌اند، گفت: هر کدام از شرکت‌کنندگان در این بخش‌ها با مراجعه به صفحه شخصی خود می‌توانند کارنامه آزمون را دریافت کند.

وی از قرعه‌کشی برگزیدگان آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم همزمان با عید مبعث پیامبر(ص) خبر داد و افزود: تمام قبول شدگان در هر دو بخش کتبی و شفاهی این آزمون در قرعه‌کشی 25 فروردین‌ماه هم‌زمان با عید مبعث شرکت داده می‌شوند.

دبیر اجرایی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم با اشاره به اعطای بیش از 3000 جایزه به برگزیدگان آزمون، خاطر نشان کرد: بر اساس مشارکت و درصد قبولی هر استان سهمیه‌ای درنظر گرفته شده است که البته امتیاز شرکت کنندگان شاخص اصلی در انتخاب نفرات برگزیده به شمار می‌رود.

منبع: farsnews.com

به صفحه رده

Loading...