دستگیری اعضای باند سرقت به عنف در هرمزگان

10:40, 2018 مه 18

10 0

خبرگزاری ایسنا: رئیس پلیس آگاهی هرمزگان از شناسایی و دستگیری اعضای دو باند سرقت به عنف و یک باند جعل پول و چک‌بانکی خبر داد.

عبدالمجید کرمی با اعلام این خبر گفت: اعضای دو باند سرقت به عنف و یک باند جعل پول و چک‌بانکی شناسایی و دستگیر شدند.

وی اظهار کرد: مأموران پلیس آگاهی هرمزگان باند یازده نفره سرقت به عنف محموله‌های کامیون به دنبال شکایت راننده کامیون حمل برنج در کمتر از ۴۸ ساعت شناسایی و دستگیر شدند.

کرمی افزود: سارقان پس از تعقیب کامیون‌های خروجی از گمرک و اسکله در محل خلوت اقدام به ایجاد تصادف ساختگی پس از پیاده شدن راننده دست و پای وی را بسته و محموله را تخلیه می‌کردند.

فرمانده پلیس آگاهی هرمزگان تصریح کرد: ارزش آخرین محموله سرقتی این باند که بار برنج بیش از یک میلیارد و هشت‌صد میلیون ریال بود که به صاحب‌مال برگشت داده شد.

سرهنگ کرمی با اشاره به دستگیری باند سه‌نفره سرقت به عنف طلاجات از بانوان سالمند، خاطرنشان کرد: این سارقان نیز با بیش از چهارصد میلیون ریال طلای سرقتی از منزل بانوی سالمند بندرعباسی، دستگیر شدند.

وی همچنین با اشاره به شناسایی باند پنج‌نفره جعل چک‌پول و چک‌بانکی در بندرعباس گفت: از این متخلفان ۱۵۰ قطعه اسکناس چک‌پول ۵۰۰ هزار ریالی و وسایل جعل اسکناس کشف و متهمان به مراجع قضایی تحویل داده شدند.

منبع: titreno.com

به صفحه رده

Loading...