رسانه ها مسئولیت های اجتماعی مردم را یادآوری کنند

08:35, 2018 اوت 12

7 0

رسانه ها مسئولیت های اجتماعی مردم را یادآوری کنند

به گزارش ایرنا، علی حیدری روز یکشنبه در آیین تجلیل از خبرنگاران شهرستان ابهر با تبریک این روز و گرامیداشت سالروز شهادت، شهید صارمی با تاکید بر اینکه مطبوعات رکن چهارم دموکراسی هستند، اظهار داشت: هیچ یک از خبرنگاران ابهری برای اخبار و مطالبی که درست یا غلط در رسانه خود منتشر کرده اند واکنش منفی از مسئولان این شهرستان ندیده اند و همواره انتقادهای بجا نیز مورد توجه قرار گرفته است.

فرماندار ابهر خاطر نشان کرد: مطبوعات به عنوان چشم بینای مردم باید در همه جا حضور یابند و اخبار و مطالب را به درستی و با رعایت امانت به اطلاع مردم برسانند و با قلم، نگاه پرسشگری مطالبات و مسائل مردم را پیگیری کنند و همواره با شفاف سازی علاوه بر نکات منفی، نکات مثبت جامعه را نیز منعکس کنند.

وی با اشاره به اقدامات و برنامه های پیش رو، به برگزاری مراسم، 'روز ابهر' اشاره کرد و افزود: اعتبار برگزاری این مراسم در نظرگرفته شده است تا از طریق برنامه ای شایسته، ظرفیت ها، مشاهیر گذشته و حال حاضر این شهرستان را معرفی کنیم.

این مسئول برگزاری مراسم روز ابهر را در جذب سرمایه گذاران موثر خواند و یادآور شد: شماری از استان ها با برگذاری همین مراسم ها توانستند سرمایه گذاران بسیاری جذب کنند، با توجه به راه های ارتباطی مختلف و نزدیکی بازار مصرف برای ابهر که از عوامل مهم جذب سرمایه گذار است؛ تاکنون افرادی که در این منطقه سرمایه گذاری کرده اند رضایتمند بوده اند.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ابهر نیز در این مراسم با تبریک روز خبرنگار گفت: شهرستان ابهر شرایط لازم برای ایجاد شعبه خانه مطبوعات را دارد و تلاش می شود این شعبه بزودی راه اندازی شود.

جعفر محمدی با اشاره به ظرفیت های هنری شهرستان ابهر افزود: بدون شک هنرمندان شهرستان ابهر در حوزه هایی مانند موسیقی حرف اول را در استان می زنند و مایه افتخار استان در عرصه های کشوری هستند.

به گزارش ایرنا در پایان این مراسم از خبرنگاران فعال شهرستان ابهر قدردانی شد.

همچنین: آسیب های اجتماعی به شکل خزنده خسارت وارد می کنند

منبع: irna.ir

به صفحه رده

Loading...