سالن همایشی که تماشاخانه می‌شود

10:33, 2019 ژانویه 13

48 0

سالن همایشی که تماشاخانه می‌شود

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از روابط عمومی تماشاخانه ملک، با اعلام نورالدین حیدری ماهر، مدیر تماشاخانه مدیران بخش‌های اداری و اجرایی این مجموعه فرهنگی و هنری معرفی شدند.

سید عماد عامری مقدم به عنوان مدیر مالی و اداری، امیر قالیچی‌ها به عنوان مدیر داخلی و روابط عمومی و امیرسپهر تقی‌لو به عنوان مدیر هماهنگی و برنامه‌ریزی تماشاخانه ملک معرفی شده و در بخش‌های مختلف اداری و اجرایی آن به فعالیت خواهند پرداخت.

قالیچی‌ها پیش از این به عنوان مدیر تبلیغات و روابط عمومی در آثار نمایشی متعدد درعرصه هنرهای نمایشی مشغول به فعالیت بوده و به عنوان یکی از مدیران صفحه مجازی و وب سایت تئاتربازها شناخته می‌شود و همچنین پیش از این به عنوان مدیر روابط عمومی و امور قراردادها در تماشاخانه پالیز و مدیر روابط عمومی عمارت نمایشی نوفل لوشاتو مشغول به کار بوده است. او از این پس به عنوان مدیر داخلی و مدیر روابط عمومی در تماشاخانه ملک حضور خواهد داشت.

تقی‌لو نیز که در مسئولیت دستیار کارگردان، برنامه‌ریز و مدیر تولید در آثار نمایشی متعدد و همچنین با عنوان مدیر هماهنگی و امور نمایشی در تماشاخانه پالیز حضور داشته است، هم اکنون در تماشاخانه ملک با عنوان سمت مدیر هماهنگی و برنامه‌ریزی، نورالدین حیدری ماهر را همراهی می‌کند.

تماشاخانه ملک که پیشتر کاربری سالن همایش داشته، در خیابان شریعتی خیابان وزوائی واقع شده است.

منبع: irna.ir

به صفحه رده

Loading...