طرح ضیافت الهی در 6 بقعه متبرکه شهرستان ابهر برگزار شد

03:21, 2018 ژوئن 13

12 0

طرح ضیافت الهی در 6 بقعه متبرکه شهرستان ابهر برگزار شد

ولی هادی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به برنامه های برگزار شده در ماه رمضان توسط اوقاف ابهر، افزود: اجرای نیات واقفان، کمک های نقدی به نیازمندن برای تهیه اقلام ضروری، اطعام نیازمندان و طرح برپایی سفره های افطاری ساده در بقاع متبرکه نیز نمونه هایی از برنامه های اوقاف شهرستان ابهر بوده است.

وی اظهار کرد: امسال مانند سال های قبل طرح ضیافت الهی از ابتدای ماه رمضان در امامزاده های، زیدالکبیر، امامزاده محمدبن احمد، امامزاده اسحاق شریف آباد، امامزاده اسماعیل شناط و امامزاده یعقوب صائین قلعه برگزار شد و این طرح تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.

رئیس اداره اوقاف شهرستان ابهر تصریح کرد: برنامه هایی مانند جزءخوانی قرآن، محافل انس و احیای شب های قدر و همچنین قرعه کشی سفر مشهد در این شب ها در قالب طرح ضیافت در بقاع متبرکه شهرستان برگزار شد.

وی خاطرنشان کرد: امسال در برگزاری طرح افطاری ساده در شب های قدر به یک هزار نفر در امامزاده اسماعیل، 2 هزار نفر در امامزاده زیدالکبیر و یک هزار نفر در امامزاده یعقوب افطاری داده شد.

هادی با اشاره به اجرای نیت های واقفان ابراز کرد: امسال در روستای طهماسب آباد موقوفه ای برای اطعام 250 نفر از اهالی روستا در ماه مبارک اجرای نیت شد و همچنین در راستای اجرای موقوفه های دیگری که نیت کمک به فقرا داشتند به 50 خانواده برای خرید اقلام ضروری کمک مالی شد.

منبع: irna.ir

به صفحه رده

Loading...