طنز/ احمدی نژاد چطور می‌خواست البرادعی و آژانس اتمی را بخرد؟

15:10, 2015 ژوئیه 05

93 13

طنز/ احمدی نژاد چطور می‌خواست البرادعی و آژانس اتمی را بخرد؟

طنز و کاریکاتور > طنز - «ببین بابک جان آقای رییس جمهور آژانس رو می خواد؛ کار خودته! می ری آژانس، اونجا ببین چند تا راننده دارن، چند تا ماشین، چقدر زنگ خور و چند تا مشترک. هر چی داشتن ضرب در سه کن بهشون پیشنهاد بده!»

ببین بابک جان آقای رییس جمهور آژانس رو می خواد؛ کار خودته! می ری آژانس، اونجا ببین چند تا راننده دارن، چند تا ماشین، چقدر زنگ خور و چند تا مشترک. هر چی داشتن ضرب در سه کن بهشون پیشنهاد بده! بگو حقوق مکفی می دیم، هرچی هم درآوردن واسه خودشون. کارت سوخت و سمند دو گانه سوز هم اشانتیون ما. نخواستن هرماشینی دوست داشتن وارد کنن. برو ببینم چه می کنی. فقط با نفت خودت جمع و جورش کن. دست پر بر گردی ها!

(صدای ازدحام جمعیت به گوش می رسد) دیروووووووووووز به یه بنده خدایی پیغام دادم (جیغ و کف جمعیت)، نه اونی که شما فکر می کنین نبود (صدای جیغ و کف جمعیت) ولی از همون دارودسته بووووووووود (صدای جیغ و کف جمعیت) بهش گفتتتتتتتتتتتم آژانس چرا با ما اینطور می کنه، گففففففففت چون پولشو آمریکا می ده، بهش گفتم خب بهشون بگو ما پولشو می دیم، گفت نمی شه! بهش گفتم احمدی نژااااااااااااااااااااااد نشد ندااااااااااااااااااره (صدای جیغ و کف جمعیت) اسم این آقا توی جیب منه (صدای جیغ و کف بلندتر می شود) آره (صدای جیغ و کف جمعیت) آن آقا و آژانس بداند که ما صدتا آژانس می خریم و می فروشیم امااااااااااااااااااا به شما پوووووووووووووووول نمی دهیم (صدای جیغ و کف جمعیت) آنقدر علیه ما گزارش بدهید که گزارش دانتان پاره شود (صدای جیغ و کف جمعیت) (صدای جیغ و کف جمعیت)(صدای جیغ و کف جمعیت)

منبع: khabaronline.ir

به صفحه رده

Loading...