طنز/ جدیدترین اظهارات پسر پرحاشیه تلگرامی و دختران اغفال شده!

05:22, 2015 نوامبر 19

167 17

طنز/ جدیدترین اظهارات پسر پرحاشیه تلگرامی و دختران اغفال شده!

طنز و کاریکاتور > طنز - پسر پرحاشیه تلگرامی گفت: تروخدا به جوون ها بگین از این خبط و خطاها نکنن. بهشون بگین خیلی مراقب باشن. گول تلگرام رو نخورن که ایشالا زودتر فیلتر شه همه راحت شیم!

پلیس فتا، پسری که تصاویرش با دختران مختلف و در حالاتی نامناسب در فضای مجازی منتشر شده بود، دستگیر کرد.

با این حال شیوه گزارش نویسی پرونده های این چنینی همیشه بر اساس کلیشه هایی تکراری و گاه تعجب آور بوده که هیچگاه مخاطب به طور کامل از داستان آگاه نمی شود.

در حالی که تصویرش شطرنجی است و خیلی سعی می کند خودش را ناراحت نشان بدهد(البته تصویر او را همه عالم و آدم در شبکه های مجازی دیده اند!)

- من خودم بچه پایین شهرم، اصلا از این کارها بلد نبودم. خیلی الان پیشمونم. اشتباه کردم. این دخترها برای خرید و اجاره می آمدند. من می رفتم خانه نشان شان بدهم، هی الکی عشوه خرکی می ریختن تا تخفیف بگیرن، بعد خب انسان جایز الخطاست دیگه...خیلی الان پیشمونم! تقصیر من نبود این دخترها بودند که برای من دام می گسترانیدن. من اصلا اهل این حرف ها نبودم. این 70- 80 نفر هم همه شون که شاکی نیستن بعضی شون خیلی نامردی کردن...به من گفتن خیلی خوش تیپی، خیلی کارت درسته، خیلی...نچ! من خیلی پیشمونم. اشتباه کردم. اصلا حواسم نبود که دارم چیکار می کنم.

من البته کاری باهاشون نداشتم، خودشون دنبال من بودن، وگرنه به من می خوره پولدار باشم؟ من فقط مورد اجاره و خرید نشون می دادم. البته درسته بعضی از این دخترها، اصلا مشتری نبودن ولی تقصیر من چی بود طرف می خواست خونه لوکس ببینه بعدشم من یه نفرم وقتی 100 تا پیشنهاد ازدواج میدن به آدم خب چیکار کنم!؟!

تروخدا به جوون ها بگین از این خبط و خطاها نکنن. بهشون بگین خیلی مراقب باشن. گول تلگرام رو نخورن که ایشالا زودتر فیلتر شه همه راحت شیم. من اصلا فکرشم نمی کردم قضیه به اینجا بکشه و دستگیر بشم. دست بچه های پلیس فتا درد نکنه که مراقب اشتباهات ما جوون ها هستن. من که پشیمونم ولی به بقیه توصیه می کنم که نکنن این کارو و مراقب باشن.

منبع: khabaronline.ir

به صفحه رده

Loading...