عضویت ۴حزب اصلاح‌طلب به شورای‌هماهنگی جبهه اصلاحات

01:18, 2018 مه 17

6 0

خبرگزاری تسنیم: در جلسه روز یکشنبه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات که به ریاست دوره‌ای حزب همبستگی ایران اسلامی برگزار شد، ۴ تشکل اصلاح طلب به عنوان اعضای جدید این شورا انتخاب شدند.

محمد سالاری قائم مقام حزب هبستگی ایران اسلامی که ریاست دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات را بر عهده دارد با اعلام خبر فوق گفت: در جلسه روز یکشنبه (۲۳ اردیبهشت) چهار تشکل شامل انجمن پیشرو اصلاحات به دبیرکلی علی صوفی، حزب وحدت و همکاری ملی به دبیرکلی محمدرضا راه چمنی، مجمع زنان اصلاح طلب به دبیرکلی زهرا شجاعی و انجمن تولیدگرایان ایران به دبیرکلی علی ظفرزاده به عضویت شورای هماهنگی جبهه اصلاحات درآمدند.

وی ادامه داد: درخواست عضویت این احزاب مربوط به یک یا چند سال قبل بود که پس از طی فرایند‌های قانونی و تطبیق با شاخص‌های شورای هماهنگی، در کمیته سیاسی بررسی شد و پیشنهاد کمیته سیاسی مبنی بر اضافه شدن این تشکل‌ها در جلسه روز یکشنبه به بحث و تبادل نظر گذاشته شد و در نهایت مورد قبول اعضا قرار گرفت.

سالاری توضیح داد: بنابر آیین نامه مصوب شورای هماهنگی جبهه اصلاحات، احزابی که به عضویت شورا پذیرفته می‌شوند ابتدا به مدت یکسال به عنوان عضوناظر محسوب می‌شوند و پس از گذراندن دوره نظارت، عضویت آنان مجددا مورد بررسی قرار گرفته و پس از رای گیری مجدد، در صورت موافقت دوسوم اعضاء به عنوان عضو دائم انتخاب می‌شوند.

همچنین: اختلافات مربوط به بولوار نماز مشهد حل شد

منبع: titreno.com

به صفحه رده

Loading...