لیگ کشتی زنان برگزار می شود

09:05, 2018 فوریه 14

4 0

مریم منظمی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: در بیست و چهارمین مجمع روسای هیات های کشتی تصمیم گرفته شد تا رقابت های لیگ با هدف شناسایی برترین استعدادها و پشتوانه سازی برای تیم ملی از سال 97 برگزار شود.

وی افزود: هر استان می تواند برای شرکت در رقابت های لیگ برتر که به صورت فصلی یا چهار فصل در طول سال و به شکل متمرکز برگزار می شود، حداکثر سه کشتی گیر زیر 20 سال و سه کشتی گیر بین 20 تا 30 سال معرفی کند.

نایب رئیس زنان فدراسیون کشتی در توضیح متمرکز بودن این رقابت ها گفت: هنوز مشخص نیست میزبان این رقابت ها چه شهری است اما اگر میزبان مشخص شود در طول سال رقابت های هر چهار فصل به طور متمرکز در همان استان برگزار خواهد شد تا هیات ها و کشتی گیران هر شهر شانس بیشتری برای حضور در این رقابت ها داشته باشند.

به گفته منظمی، تقویم فنی سال 97 فدراسیون در حال تدوین است و برنامه حوزه کشتی زنان نیز تهیه و برای قرار گرفتن در تقویم پیشنهاد شده است و در صورت تایید در سال 97 برگزار می شود.

وی همچنین به تصویب برگزار مسابقات آزاد کشتی زنان اشاره کرد و افزود: این برنامه نیز در صورت تصویب و نبود تداخل با برنامه ای تیم ملی و لیگ برتر در سال 97 برگزار خواهد شد.

برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.

همچنین: مهاباد صدرنشین لیگ کشتی جنوب آذربایجان غربی شد

منبع: titreno.com

به صفحه رده

Loading...