مارکس: به خاطر فشار مسابقات موهایم ریخت!

08:42, 2017 نوامبر 15

5 0

قهرمان مسابقات موتوجی‌پی فصل 2017 اعتراف کرد که فصل پرفشاری را پشت سر گذاشته به طوری که دچار ریزش موی سر شده است.

مارک مارکس، راننده اسپانیایی تیم هوندا در آخرین گرندپری فصل به عنوان قهرمانی مسابقات موتوجی‌پی رسید. قهرمانی او در حالی به دست آمد که در مقاطعی از فصل 37 امتیاز از موریک وینیالس، موتورسوار صدرنشین عقب بود.

راننده هوندا بعد از پایان فصل 2017 مسابقات موتور سواری موتوجی‌پی، اعتراف کرد که فصل پر فشاری را پشت سر گذاشته به طوری که دچار ریزش موی سر شده است.

وی در ادامه اظهار داشت: فصل سختی را پشت سر گذاشتم که فراز و نشیب‌های فراوان و لحظات دشواری داشت. گرندپری‌های ابتدایی فصل 2017 از مسابقات پایانی، بسیار سخت‌تر بود.

مارکس خاطرنشان کرد: بعد از گرندپری مونتملو در بارسلونا، آرایشگر من پرسید که چه اتفاقی برای موهایم افتاده چون آنها در حال ریزش هستند. من هم گفتم که تازه 24 سال دارم و این غیرممکن است. پدر و پدربزرگ من همچنان موهای خود را حفظ کرده‌اند.

راننده هوندا گفت: من بلافاصله به پزشک مسابقات موتوجی‌پی مراجعه کردم و او توصیه کرد که شیوه برخوردم را با مسابقات تغییر دهم چون متحمل فشار روانی زیادی شده‌ام.

وی در پایان تصریح کرد: ما در نیمه دوم فصل با تغییراتی که در موتور ایجاد کردیم، تمام گرندپری‌ها را به کنترل خود در آوردیم و موق بودیم.

منبع: titreno.com

به صفحه رده

Loading...