مراکش از زاویه ای دیگر/ پنجه در پنجه شیرهای اطلس

10:31, 2018 ژوئن 14

13 0

روزشمار جام جهانی برای ایران به نقطه صفر رسید. جام بیست و یکم که به عنوان دومین تیم بلیت حضور در آن را اوکی کردیم و برای رسیدن به نقطه آغاز لحظه شماری می کردی...

روزشمار جام جهانی برای ایران به نقطه صفر رسید. جام بیست و یکم که به عنوان دومین تیم بلیت حضور در آن را اوکی کردیم و برای رسیدن به نقطه آغاز لحظه شماری می کردیم، حالا آغاز می شود.

بررسی مراکش به عنوان مهم ترین حریف ما در جام جهانی زوایای تازه ای از این حریف مهم را برای ما نمایان می کند و نشان می دهد که با چه حریف گردن کلفتی روبه رو هستیم؛ حریفی که دست کمی از لقبش ندارد!

مراکش موفق ترین تیم آفریقا در سال های اخیر بوده. تیمی که قهرمان آفریقا شده و آمار حیرت انگیزی دارد. نخستین حریف تیم ملی در جام جهانی در آخرین بازی دوستانه اش قبل از دیدار با تیم کی روش موفق شد با نتیجه یک بر 3 استونی را شکست دهد. بردی راحت برای هروه رنار و شاگردانش که باعث شد این تیم با آماری فوق العاده در دیدارهای دوستانه آماده بازی با ایران شود. مراکش در 6 بازی دوستانه ای که برگزار کرده 5 برد و تنها یک مساوی به دست آورده ضمن آنکه مراکشی ها 9 بازی متوالی است که شکست نخورده اند و آخرین باخت آنها شکست یک بر صفر مقابل کامرون در مرحله انتخابی جام ملت های آفریقا در سال 2019 بوده است. از این حیث می توان شاگردان رنار را با کی روش مقایسه کرد که در رقابت های انتخابی جام جهانی هرگز شکست نخوردند.

منبع: arteshesorkh.com

به صفحه رده

Loading...