والورده: ۳ امتیاز دشوار به دست آوردیم

02:56, 2017 سپتامبر 17

6 0

به گزارش مشرق، ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا پس از برتری ۲ بریک دشوار تیمش در خانه ختافه در هفته چهارم لالیگای اسپانیا از مصدومیت عثمان دمبله، گرانقیمت‌ترین بازیکن تاریخ بارسلونا ابراز نگرانی کرد.

او صحبت‌هایش را این‌گونه شروع کرد: ۳ امتیاز این بازی به سختی به دست آمد و بازی بسیار دشواری را پشت سر گذاشتیم. ختافه پرس سنگینی را اعمال کرد و روی ضد حملات خطرناک بود.چمن خشک و بلند، اجازه بازی سرعتی را از ما گرفته بود.گل بدی خوردیم اما ایمان داشتیم می‌توانیم نتیجه را جبران کنیم. در نهایت با تلاش تیمی پیروز شدیم و یک آزمون خوب را پشت سر گذاشتیم.نه به خاطر بازی سه‌شنبه بلکه به دلیل شرایط بازی تعویض‌هایم را انجام دادم. دلوفئو در تک به تک تبحر دارد و در کناره‌ها بسیار خوب بود. پائولینیو با قدرت بدنی خوب خودش استحکام را به میانه میدان آورد. تازه نفس بودن دنیس سوارز هم از دیگر عوامل پیروزی ما تلقی می‌شود.

والورده درباره مصدومیت دمبله جوان افزود: مصدومیت دمبله ناامیدکننده بود چون در حال نزدیک شدن به روزهای خوب خودش قرار داشت. ظاهرا او مشکل عضلانی دارد و باید منتظر بررسی تیم پزشکی بمانیم. متاسفانه به نظر می‌رسدعثمان را به مدت ۳ هفته در اختیار نخواهیم داشت.

همچنین: آلکمار با جهانبخش یک امتیاز گرفت

منبع: titreno.com

به صفحه رده

Loading...