وزارت ورزش 68 میلیارد تومان به فدراسیون ها کمک کرد

08:35, 2018 اوت 12

5 0

وزارت ورزش 68 میلیارد تومان به فدراسیون ها کمک کرد

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از وزارت ورزش و جوانان، ژاله فرامرزیان گفت: خوشبختانه با تدابیر وزیر ورزش و جوانان و برنامه ریزی های این معاونت و همراهی سایر بخش ها و مجموعه مدیریتی وزارتخانه و حمایت های دولت، از ابتدای امسال تاکنون وزارت ورزش و جوانان 68 میلیارد تومان در قالب کمک به برنامه های فدراسیون های ورزشی از جمله برای آماده سازی تیم ها و اردوهای تدارکاتی آنها جهت بازیهای آسیایی پرداخت کرده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: خدا را شکر در آستانه بازیهای آسیایی در شرایط اطمینان بخشی به لحاظ مالی هستیم و ان شاءالله مطابق پیش بینی و قولی که به فدراسیون ها داده ام تا اول شهریور هم 15 میلیارد تومان دیگر در قالب کمک های وزارت ورزش و جوانان به آنها پرداخت می شود.

فرامرزیان افزود: خوشبختانه با کمک دولت محترم و پیگیری های مسعود سلطانی فر وزیر ورزش، اولین پرداخت هیات های ورزشی از محل 27 صدم درصد در همین هفته واریز خواهد شد.

وی گفت: پرداخت به هیات ها حدود 5 میلیارد تومان خواهد بود و مبنای ما فهرست و معرفی هیات ها از سوی فدراسیون های ورزشی است و سرعت عمل بیشتر در این مورد بستگی به هماهنگی فدراسیون ها با وزارتخانه دارد.

منبع: irna.ir

به صفحه رده

Loading...