وقتی علیرضا خمسه شبیه منوچهر نوذری شد/ از بازی در پایتخت تا اجرای ثانیه‌ها

07:09, 2015 آوریل 15

68 5

فرهنگ > تلویزیون - علیرضا خمسه که هر سال با «پایتخت» میهمان نوروزی خانه‌های مردم می‌شد امسال با اجرای مسابقه «ثانیه‌ها» در تلویزیون حضور داشت.

بله این مسابقه اولین تجربه من در این زمینه بود و در مجموع بازیگری هستم که از تجربه های جدید استقبال می کنم، اجرای یک مسابقه در فضای استودیو و همراه با شرکت کنندگان برایم تجربه جدیدی بود و برای همین هم این اجرا را قبول کردم و از نتیجه آن هم راضی ام و باید بگویم تجربه بدی نبود.

در اصل باید بگویم که طراحان این مسابقه، آن را بر اساس مسابقه هفته طراحی کرده بودند و برای همین اجرای من هم خواه ناخواه اجرای مرحوم نوذری را تداعی می کرد و اجرای ایشان به همین دلیل بر من تاثیر گذاشته بود و در واقع شباهت اجرا از شباهت مسابقه ناشی می شد.

بله بازخوردهایی بود و خوشبختانه مثبت بودند و فکر می کنم مخاطبان اجرای من در این مسابقه را دوست داشتند و توانستند با این برنامه ارتباط برقرار کنند.

راستش من از ادامه این مسابقه اطلاعی ندارم . ما فعلا یک سری را به همین شیوه ای که پخش می شود تولید کرده ایم و نمی دانم نظر سازندگان برای آینده این مسابقه چیست.

همانطور که گفتم من بازیگری هستم که از تجربه های نو استقبال می کنم و به همین خاطر باز هم ممکن است اجرا را تجربه کنم.

شما در سریال « میکائیل » هم در نقشی متفاوت حضور دارید، در مورد این نقش بگویید.

من بعد از پیشنهاد آقای مقدم، این نقش را قبول کردم و حالا باید ببینم نتیجه اش در نظر مخاطبان چطور است. من یک بازیگر هستم و به خاطر شغلم، باید بتوانم نقش های متفاوت را باید ایفا کنم و قرار نیست همیشه در نقش های کمدی بازی کنم چرا که یک بازیگر باید بتواند نقش های مختلف را بازی کند و گرنه بازیگری معنایی ندارد.

منبع: khabaronline.ir

به صفحه رده

Loading...