ویروس فیفا باز هم قربانی گرفت

07:05, 2017 اكتبر 08

5 0

روبرتو مارتینس، سرمربی تیم ملی بلژیک پس از این بازی گفت: نگران فلینی هستیم. می‌ترسیم که مصدومیت او از ناحیه لیگامنت زانو باشد.

اتحادیه فوتبال بلژیک هم در ادامه اعلام کرد: در نگاه اول مصدومیت فلینی نگران‌کننده به نظر می‌رسد، لیگامنت زانوی چپ. اخبار بیشتر در این خصوص یکشنبه منتشر می‌شود.

فلینی در فصل جدید یکی از مهره‌های کلیدی ژوزه مورینیو در منچستریونایتد بوده و ضمن به ثمر رساندن چهار گل برای این تیم، یک پاس گل هم ساخته است. او اکنون با این مصدومیت احتمالاً بازی حساس شنبه هفته آینده شیاطین سرخ مقابل لیورپول را از دست خواهد داد.

منچستریونایتد که پل پوگبا را هم چند ماهی در اختیار ندارد، با آسیب‌دیدگی روملو لوکاکو از ناحیه قوزک پا اکنون شرایطش کمی دشوارتر خواهد شد چرا که ممکن است فلینی با آسیب‌دیدگی از ناحیه لیگامنت تا 6 هفته (بسته به مصدومیت درجه یک یا 2 لیگامنت) به دور از میادین باشد. با این حساب فلینی نیز قربانی ویروس فیفا (اصطلاحی که به مصدومیت بازیکنان در بازی‌های رسمی فیفا در سطح ملی اطلاق می‌شود) شد.

همچنین انگولو کانته فرانسوی نیز در جریان دیدار تیم ملی این کشور مقابل بلغارستان در دقیقه 34 از ناحیه همسترینگ پای چپ دچار مصدومیت شد و بازی آخر این تیم مقابل بلاروس را از دست داد.

منبع: titreno.com

به صفحه رده

Loading...