پربیننده های یکشنبه:یک شایعه درباره سریال مدیری/واردات از5 کشورعجیب/واکنش اوباما به کلینتون

03:36, 2015 آوریل 13

47 0

فرهنگ > رسانه - اعتراض پزشکان به پخش سریال «درحاشیه» به کارگردانی مهران مدیری هنوز تمام نشده، رئیس کانون وکلا هم به مخالفان این سریال پیوسته استخش سریال درحاشیه و اثبات این نکته است که آخرین ساخته مهران مدیری باعث بی اعتمادی مخاطبان به جامعه پزشکی شده است.

در یکی از این متن‌ها ماجرای مرد میان‌سالی روایت شده که به بیمارستان مراجعه کرده، اما با توجه به تجربه‌ای که از تماشای سریال در حاشیه داشته راضی به بستری شدن نشده است. این روایت ها که بیشتر شایعه به نظر می رسند، موج دوم مخالفت با سریالی هستند که رویکرد آن طنز است.اینجا را ببینید.

در میان 137 کشوری که به ایران کالا صادر کرده اند، نام برخی کشورها خودنمایی می کند. به غیر از کشورهای صاحب صنعت نظیر چین که بیشترین واردات ایران را پوشش می دهد، برخی کشورهای گمنام نیز موفق شده اند به ایران صادرات داشته باشند.اینجا را ببینید.

تیم ملی جوان شده کشتی ایران که در لس آنجلس برای کسب سومین قهرمانی متوالی جام جهانی کشتی روی تشک می رود توانست با حمایت ایرانیان مقیم آمریکا برابر ترکیه هم خوش بدرخشد. رسول خادم که برای این مسابقات ، یک سری جوان جدید به ترکیب اصلی تیمش اضافه کرده و درباره شان گفته:«باید نسلمان را عوض کنیم و برای آینده پشتوانه بسازیم ، پس چه زمانی بهتر از همین حالا» دوباره تیمی جنگجو را با خود به مسابقات برده است. اینجا را ببینید.

یک روز پیش از آنکه وزیر امور خارجه سابق آمریکا اعلام کند که می‌خواهد کمپین انتخابات ریاست‌جمهوری 2016 خود را به طور رسمی آغاز کند، رئیس‌جمهوری ایالات متحده آمریکا گفت که وزیر امور خارجه‌اش رئیس‌جمهور فوق‌العاده‌ای خواهد بود.اینجا را ببینید.

مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری در گفت وگویی درباره تفاوت منش منش رئیس جمهوری فعلی و رئیس دولت قبل ابراز نظر کرد. اینجا را ببینید.

منبع: khabaronline.ir

به صفحه رده

Loading...