کارهای قبل زایمان، حتما بخوانید

10:57, 2017 اكتبر 08

5 0

اگر سوالات زیادی درباره زایمان، رهایی از درد و آمادگی برای رویارویی با نوزاد خود دارید. ما جواب های این سوالات را برایتان داریم.

مثل نقاشی کردن اتاق کودک یا آماده کردن وسایل، شرکت در کلاس های تولد کودک اغلب بخشی از آماده سازی زوج ها برای به دنیا آمدن کودک است.

بعضی والدین ممکن است نتوانند تصمیم بگیرند که پسر خود را ختنه کنند یا نه. این تصمیم یک تصمیم خانوادگی است نه پزشکی.

بعد از ماهها انتظار, تاریخ زایمان شما نزدیک است. در اینجا توضیح می دهیم که از شروع زایمان تا روزهای اول و هفته های اول تولد کودکتان چه چیزی در انتظار شماست.

اگر قبلا زایمان سزارین داشته اید ممکن است بتوانید کودک بعدی خود را طبیعی به دنیا آورید. این زایمان طبیعی بعد از سزارین نام دارد.

داروهای مختلفی هستند که زن می تواند طی زایمان استفاده کند. در اینجا بعضی از گزینه ها ارائه شده اند.

اگر بارداری آنطور که باید پیش نرود یا اگر سلامت مادر یا کودک در معرض تهدید باشد, دکتر ممکن است پروسه را با تحریک زایمان سرعت بخشد.

زایمان پیش از موعد ممکن است ناگهان یا بعد از چند روز یا چند هفته نگرانی و انتظار اتفاق بیفتد. اگر شما می دانید که ممکن است به زودی زایمان کنید, شما, همسرتان و دکتران می توانید برای تولد زودهنگام آماده شوید.

زایمان در آب هنوز یک متد زایمان جایگزین تلقی می شود و هر دکتری نپذیرفته که این کار ایمن است. با این حال بیمارستان های بیشتر و بیشتری زایمان در آب را ارائه می کنند.

منبع: titreno.com

به صفحه رده

Loading...