کلینیک فوق تخصصی پردیس ماهانه 12 هزار بیمار پذیرش می کند

06:32, 2018 اكتبر 14

8 0

کلینیک فوق تخصصی پردیس ماهانه 12 هزار بیمار پذیرش می کند

دکتر بهمن روشنی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه این کلینیک با 27 پزشک فوق تخصص و متخصص با تعرفه دولتی آماده خدمت رسانی به عموم مردم است، افزود: در این کلینیک چهار فوق تخصص غیر از اطفال در رشته های درد، غدد، جراحی پلاستیک و روماتولوژی فعالیت دارند.

وی اظهار داشت: همچنین این کلینیک در رشته های اعصاب و روان، روانشناسی، بیماری های عفونی و گرمسیری، داخلی، زنان، بیهوشی، اطفال، گوش و حلق و بینی و جراحی عمومی دارای پزشک متخصص بوده و آماده خدمت رسانی است.

وی با بیان اینکه در کلینیک پردیس فوق تخصص های اطفال که پیشتر در کلینیک بیمارستان دکتر محمد کرمانشاهی فعالیت می کردند نیز حضور دارند، گفت: این کلینیک در رشته های گوارش، آندوسکوپی و کبد، جراحی اطفال، غدد درون ریز، بیماری های داخلی، مغز و اعصاب دارای فوق تخصص اطفال می باشد.

روشنی همچنین از وجود پزشکان فوق تخصص اطفال در رشته های بیماری های عفونی و تب دار ، نوزادان، کلیه، خون و آنکولوژی قلب و آسم و آلرژی اطفال نیز خبر داد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه سیستم نوبت دهی در این کلینیک به 2 صورت حضوری و اینترنتی البته محدود می باشد، گفت: کلینیک پردیس از روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته از ساعت 15:30 تا 22 آماده پذیرش بیماران است.

روشنی تصریح کرد: در مدت راه اندازی این کلینیک، تعداد افراد پذیرش شده به طور میانگین به صورت ماهانه حدود 12هزار نفر بوده که بیشترین مراجعه مربوط به رشته غدد بوده است.

وی با بیان اینکه ساختمان این کلینیک در چهار طبقه پنج واحدی ساخته شده است گفت: هر واحد شامل 2 اتاق و سالن انتظار است.

استان کرمانشاه 2 میلیون نفر جمعیت دارد که یک میلیون نفر آن ساکن کلانشهر کرمانشاه است.

منبع: irna.ir

به صفحه رده

Loading...