یادواره شهدا در لرستان برگزار می‌شود

08:32, 2019 ژانویه 14

21 0

یادواره شهدا در لرستان برگزار می‌شود

سید حسین نازاریان در گفت‌وگو با سفیر افلاک، با اشاره به برنامه‌های دهه فجر بنیاد شهید استان اظهار داشت: دهه فجر امسال بیش از 160 برنامه در سطح شهرستان‌های استان برگزار می‌شود که می‌توان به برگزاری یادواره شهدا و دیدار با خانواده شهدای استان اشاره کرد.

وی افزود: یادواره 42 شهید سادات شهرستان ازنا، یادواره شهدای روستای دربند، یادواره شهدای شهر مومن‌آباد، دو یادواره شهدا در روستای عاشور آباد و دو یادواره شهدا در شهر ازنا برگزار می‌شود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان با اشاره به نواخته شدن زنگ انقلاب در استان عنوان کرد: غبارروبی گلزار شهدا، دیدار با خانواده شهدای استان، پیاده‌روی خانوادگی از دریاچه کیو تا بام شهر و همچنین برگزاری مسابقات فرهنگی از دیگر برنامه‌های دهه فجر در استان لرستان است.

وی بابیان اینکه پیام‌آوران ایثار و راویان در مراسم و مراکز آموزشی حضور می‌یابند تصریح کرد: مراسم خاطره گویی جانبازان و زندانیان سیاسی انقلاب و همچنین نمایشگاه عکس شهدا و کاردستی در شهرستان پلدختر بر پا می‌شود.

نازاریان خاطرنشان کرد: نمایشگاه عکس شهدا در دبیرستان شاهد شهرستان دورود نیز برگزار می‌شود و پرچم قبور شهدا تعویض می‌شود.

منبع: safireaflak.ir

به صفحه رده

Loading...