۱۱بوستان بندرعباس برای اسکان مسافران نوروزی در نظر گرفته شد

03:48, 2018 مارس 11

5 0

به گزارش ایرنا، اسماعیل موحدی نژاد عصر شنبه در نشست ستاد استقبال از مسافران نوروزی شهرداری بندرعباس افزود: بوستان های دولت، غدیر، خلیج فارس، شهید دباغیان، ولایت، کپشکن، گل ها، جهانگردی، شورا و بوستان های شب یک و 2 در بندرعباس آماده پذیرایی از گردشگران است.

وی بیان داشت: شهر بندرعباس هر ساله به لحاظ داشتن جاذبه های طبیعی، گردشگری، اقتصادی و تجاری و همچنین به عنوان گلوگاه سفر به قشم و هرمز شاهد حضور میلیون ها مسافر است و جمعیت این شهر با سرازیر شدن مهمانان نوروزی به 2 برابر می رسد که نیاز به تمهید و برنامه ریزی بیشتری است.

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس اظهار کرد: براساس تصویب نامه وزیران، میزبانی از میهمانان نوروزی در دستور کار دولت قرار گرفت و شهردار بندرعباس به عنوان رئیس کمیته اسکان و رفاه گردشگران و مسافران نوروزی بندرعباس مسئولیت این مهم را بر عهده دارد.

موحدی نژاد بیان کرد: یکی از مطالبه های منطقی مردم، جلوگیری از نصب چادر در ساحل شهر بندرعباس است که به منظور جلب رضایت هر چه بیشتر شهروندان، در این زمینه اقدام لازم صورت می گیرد.

براساس سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال 95، استان هرمزگان دارای یک میلیون و 766 هزار و 415 نفر بوده که از این میزان بیش بر 500 هزار نفر جمعیت در شهر بندرعباس ساکن هستند.

منبع: titreno.com

به صفحه رده

Loading...