۴ هزار و ۵۵۷ مورد سرکشی از خانواده های شاهد و ایثارگر کهگیلویه وبویراحمد

02:18, 2018 فوریه 14

5 0

سید منصور موسوی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بنیاد شهید با اجرای طرح سپاس در استان از نزدیک با مشکلات جامعه ایثارگر ، خانواده شهدا و آزادگان آشنا می‌شود.

وی افزود: شهدا و ایثارگران از جایگاه والایی در جامعه برخوردار هستند که به همین منظور باید رشادت‌ها و فداکاری‌های آنان در هشت سال دفاع مقدس برای نوجوانان و جوانان تبیین شود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: از تعداد 4 هزار 557 مورد دیدار در یازده ماه سال جاری 864 دیدار آن در ماه مبارک رمضان و 47 دیدار آن در قالب علم‌داران حماسه انجام گرفت.

وی عنوان کرد: اجرای طرح سپاس تا پایان سال ادامه خواهد داشت که تاکنون اداره ها و نهادها در اجرای طرح سپاس همکاری مطلوبی داشته اند.

موسوی بر لزوم نهادینه‌کردن فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل جوان تأکید کرد.

در دوران هشت سال دفاع مقدس 50 درصد جمعیت فعال کهگیلویه و بویراحمد به‌طور داوطلبانه در جبهه‌ها شرکت کردند و یک هزار و 880 شهید، افزون بر 10 هزار جانباز و 317 آزاده در این استان تقدیم نظام و انقلاب شد.

سال 1395 افزون بر 22 هزار مورد سرکشی از جامعه ایثارگری کهگیلویه و بویراحمد از جمله خانواده شهدا، ایثارگران، آزادگان و جانبازان انجام شد.

همچنین: افزون بر 32 هزار نفر در کتابخانه های عمومی استان عضو هستند

منبع: titreno.com

به صفحه رده

Loading...