10 هکتار زمین به احداث پیست موتورسواری دزفول اختصاص یافت

07:22, 2018 فوریه 14

7 0

10 هکتار زمین به احداث پیست موتورسواری دزفول اختصاص یافت

فرهاد جاموسی روز چهارشنبه به ایرنا افزود:با توجه به علاقه مندی جوانان دزفول به ورزش موتورسواری تلاش زیادی از سوی مسئولان برای واگذاری قطعه زمینی به منطور احداث پیست موتورسواری صورت گرفت که تلاش ها نتیجه داد و مشکل زمین این پیست حل شد.

وی افزود:با پیگیری نماینده دزفول و دیگر مسئولان،10 هکتار زمین حوالی آرامستان جدید دزفول از سوی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری به اداره ورزش و جوانان دزفول واگذار شد تا نسبت به آماده سازی آن برای موتورسواری اقدام کند.

وی اظهار امیدواری کرد با حل مشکل و واگذاری این زمین ،پیست موتورسواری دزفول هرچه زودتر آماده شده و در اختیار جوانان قرار گیرد.

تعداد موتورسیکلت های در حال تردد در شهرستان دزفول بیش از 300 هزار دستگاه تخمین زده شده است.

به دلیل نبود پیست موتورسواری در دزفول خیابان های این شهر به محلی برای انجام حرکات نمایشی از سوی برخی جوانان موتورسوار تبدیل شده است که سوانح متعدد منجر به مرگ را به دنبال داشته است .

به گزارش ایرنا تعداد زیاد راکبان موتورسوار در شهرستان دزفول که گفته می شود نسبت به جمعیت حدود 500 هزار نفری این شهرستان رقمی کم نظیر در استان خوزستان و کشور می باشد به دلیل نبود زیر ساخت لازم از جمله پیست موتور سواری به یک معضل حاد شهری تبدیل شده است.

سرهنگ علی الهامی فرمانده انتظامی دزفول تعداد موتورسیکلت های در حال تردد در این شهرستان را شامل حدود 200 هزار دستگاه موتورسیکلت شماره گذاری شده و 100 هزار دستگاه موتورسیکلت فاقد شماره و یا فرسوده با عمر بالای 30 سال عنوان کرد.

منبع: irna.ir

به صفحه رده

Loading...