16 هزار شهروند کرجی از خدمات رایگان رفاهی برخوردار شدند

08:47, 2017 سپتامبر 17

6 0

16 هزار شهروند کرجی از خدمات رایگان رفاهی برخوردار شدند

به گزارش خبر آنلاین و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی ورزشی و آموزش عمومی شورای اسلامی شهر کرج در مراسم تقدیر از مجموعه "زندگی خوب" و برخی فعالان اجتماعی اظهار داشت: در یکسال گذشته، مجموعه جهاد اجتماعی "زندگی خوب" چندین ایستگاه جهادی خدمات رایگان پزشکی، پیراپزشکی، درمانی، مشاوره و مددکاری در مناطق محروم برپا کرده.

اکبر سلیم نژاد افزود: 16 هزار نفر از شهروندان حداقل چهار خدمت از مجموعه جهاد اجتماعی "زندگی خوب" دریافت کرده‌اند و حدود 700 پرونده خدمات تکمیلی نیز تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه بیش از یکصد دانش‌آموز تحت حمایت و بورس تحصیلی مجموعه ی جهاد اجتماعی "زندگی خوب" قرار گرفته اند، گفت: مجموعه جهاد اجتماعی "زندگی خوب" به شرط همراهی نهادها و مسئولان آمادگی و توان برگزاری اردوهای جهادی در سراسر کشور را دارد.

عضو شورا و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر کرج یادآور شد: چنین مجموعه هایی چشمانمان را باز و وجدان ما را روشن تر می کند تا از رنجِ آسیب‌های اجتماعی اطلاعات دقیق تری را به دست بیاوریم.

همچنین: توزیع ۱۱ هزار اقلام آموزشی رایگان در مدارس کهگیلویه و بواحمد

سلیم‌نژاد با اشاره به اینکه کارکرد ما در شورای شهر خدمت به مردم و مجموعه‌هایی اینچنینی است، گفت: با همراهی و همکاری می شود اتفاقات بهتری را برای شهروندان بویژه نیازمندان رقم زد، از شما می‌خواهیم موضوع ستاد نذر فرهنگی را بیش از گذشته پیگیری کنید.

وی تاکید کرد: مشکلات شهر صرفا در موضوعات عمرانی، خیابان و ساختن آهن نیست بلکه باید مسائل انسانی مثل ایجاد گرمخانه ها را نیز مد نظر داشته باشیم. حتی بایستی فضایی را تدارک ببینیم که وقتی دختران و پسران، یا پدران و مادران از خانه قهر می کنند آواره خیابان ها نشده و بدانند مکانی امن برای آنان وجود دارد.

معاون اجتماعی سازمان فرهنگی شهرداری کرج با تقدیر از مجموعه جهاد اجتماعی "زندگی خوب" و اعلام آمادگی برای همکاری با این مجموعه ها، گفت: در صورت داشتن اطلاعات ایستگاه‌هایی که در مناطق برگزار می شود، امکان اختصاص بودجه و امکانات نیز وجود خواهد داشت.

احمد خیری با بیان آن که در فعالیت‌های آینده از مجموعه جهاد اجتماعی "زندگی خوب" حمایت بیشتری خواهد شد، افزود: سازمان‌های زیادی با ما در ارتباط هستند که می‌توانیم از پتانسیل آنها برای کمک به مجموعه جهاد اجتماعی "زندگی خوب" و در خدمت به شهروندان و مناطق محروم، استفاده کنیم.

وی با تقدیر از عملکرد چنین مجموعه هایی، اظهار داشت: اگر به وظایف مان به درستی عمل کنیم می‌توانیم روحیه اعتماد و امید را در مردم ارتقا دهیم. معاونت اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج پنج فرهنگسرا دارد که همگی آن ها در مواقع لزوم در اختیار مجموعه هایی که دغدغه مردم و شهروندان را دارند قرار خواهد گرفت.

همچنین: دریافت ۱۳۸ هزار شکایت در مورد کالا و خدمات

منبع: khabaronline.ir

به صفحه رده

Loading...